Nieuws
Multivitaminepreparaten bevatten te weinig vitamine D
De Gezondheidsraad beveelt vitamine D-suppletie aan voor alle kinderen jonger dan 4 jaar, en voor kinderen ouder dan 4 jaar met een getinte huid of die onvoldoende buiten komen. Een steekproef onder multivitaminepreparaten bij supermarkten en drogisterijen in het Verenigd Koninkrijk toont aan dat slechts 25 tot 30% van de preparaten voldoende vitamine D bevat om in de dagelijkse behoefte (ADH) te voorzien.
Gratis verder lezen?
H&W biedt geïnteresseerden de mogelijkheid om één artikel per 2 maanden gratis te lezen. Ben je geïnteresseerd in dit artikel? Voer je e-mailadres in en ontvang het artikel gratis in je inbox.
Door gebruik te maken van dit aanbod ga je akkoord met de privacyverklaring en ontvang je per aanvraag maximaal 3 e-mails van H&W.
Abonnement afsluiten?
- Onbeperkt toegang tot alle artikelen
- 11 x tijdschrift Huisarts & Wetenschap
- Ontvang elke week de H&W-nieuwsbrief
- Beluister wekelijks de H&W Podcast
- Draag vanuit jouw expertise bij aan artikelen, samen met andere artsen en onderzoekers
Kies je abonnement
Al abonnee of NHG-lid? Log hier in