Nieuws
Weet de huisarts de gecombineerde leefstijlinterventies te vinden?
Gecombineerde leefstijlinterventies (GLI’s) worden sinds 2019 vergoed voor patiënten met een BMI van 25 of hoger. Kort na implementatie van deze vergoeding werden enkele huisartsen geïnterviewd over hun ervaringen met en meningen over de inzet van GLI’s. Daaruit bleek dat een aantal aspecten huisartsen stimuleert om GLI’s in te zetten, zoals op de hoogte zijn van de inhoud van het programma, weten dat deze gratis is en optimistisme over de effectiviteit.
Gratis verder lezen?
H&W biedt geïnteresseerden de mogelijkheid om één artikel per 2 maanden gratis te lezen. Ben je geïnteresseerd in dit artikel? Voer je e-mailadres in en ontvang het artikel gratis in je inbox.
Door gebruik te maken van dit aanbod ga je akkoord met de privacyverklaring en ontvang je per aanvraag maximaal 3 e-mails van H&W.
Abonnement afsluiten?
- Onbeperkt toegang tot alle artikelen
- 11 x tijdschrift Huisarts & Wetenschap
- Ontvang elke week de H&W-nieuwsbrief
- Beluister wekelijks de H&W Podcast
- Draag vanuit jouw expertise bij aan artikelen, samen met andere artsen en onderzoekers
Kies je abonnement
Al abonnee of NHG-lid? Log hier in