Richtlijn
Verantwoordelijkheden duidelijker in herziene NHG-Standaard Fractuurpreventie
De NHG-Standaard Fractuurpreventie is volledig herzien. De herziene standaard geeft aan bij welke groepen met een verhoogd fractuurrisico de huisarts verantwoordelijk is voor de fractuurpreventie en wanneer de medisch specialist. Vanwege de kans op snelle botontkalking en wervelfracturen na stoppen met denosumab, zijn de indicaties voor gebruik van dit middel door de huisarts ingeperkt en facultatief gemaakt. Ook geeft de standaard duidelijkere adviezen over het vervolgbeleid na 5 jaar gebruik van bisfosfonaten.
Gratis verder lezen?
H&W biedt geïnteresseerden de mogelijkheid om één artikel per 2 maanden gratis te lezen. Ben je geïnteresseerd in dit artikel? Voer je e-mailadres in en ontvang het artikel gratis in je inbox.
Door gebruik te maken van dit aanbod ga je akkoord met de privacyverklaring en ontvang je per aanvraag maximaal 3 e-mails van H&W.
Abonnement afsluiten?
- Onbeperkt toegang tot alle artikelen
- 11 x tijdschrift Huisarts & Wetenschap
- Ontvang elke week de H&W-nieuwsbrief
- Beluister wekelijks de H&W Podcast
- Draag vanuit jouw expertise bij aan artikelen, samen met andere artsen en onderzoekers
Kies je abonnement
Al abonnee of NHG-lid? Log hier in